Průběh školního roku 2023/ 2024
vyučování:
1. pololetí | 4. 9. 2023 - 31. 1. 2024 |
2. pololetí | 1. 2. 2024 - 28. 6. 2024 |
vysvědčení:
za 1. pololetí: | st | 31. 1. 2024 | |
závěrečné: | pá | 28. 6. 2024 |
prázdniny
podzimní | čt - pá | 26. - 27. 10. 2023 | |
vánoční | so - út | 23. 12. 2023 - 2. 1. 2024 | |
pololetní | pá | 2. 2. 2024 | |
jarní | po - ne | 5. - 11. 2. 2024 | |
velikonoční | čt | 28. 3. 2024 | |
hlavní | so - ne | 29. 6. - 1. 9. 2024 |
volný den vyhlášený ředitelem školy
pá | 29. 9. 2023 |
pedagogické rady
st | 15. 11. 2023 | |
po | 29. 1. 2024 | |
st | 10. 4. 2024 | |
st | 24. 4. 2024 | pouze maturitní třídy |
út | 25. 6. 2024 |
třídní schůzky
st | 20. 9. 2023 | od 18:00 - volby do školské rady |
st | 15. 11. 2023 | od 18:00 |
st | 10. 4. 2024 | od 18:00 |
maturitní zkoušky
podzimní termín
|
|
|
|
|
didaktické testy
|
po
út
|
12:00
8:30
|
4. 9. 2023
5. 9. 2023
|
Český jazyk a literatura - na spádové škole
Matematika - na spádové škole
|
písemné práce
|
čt
|
8:55
|
7. 9. 2023
|
Český jazyk a literatura
Francouzský jazyk
|
ústní zkouška před komisí
|
|
út
|
12. 9. 2023
|
|
jarní termín
|
|
|
|
|
písemné práce
|
|
út
st
čt
|
2. 4. 2024
3. 4. 2024
4. 4. 2024
|
Český jazyk a literatura
Anglický jazyk
Francouzský a německý jazyk
|
didaktické testy
|
|
čt - út
|
2. - 7. 5. 2024
|
|
ústní zkouška před komisí
|
oktáva:
4.A:
4.B:
|
po - pá
po - pá
po - pá
|
20. - 24. 5. 2024
20. - 24. 5. 2024
27. - 31. 5. 2024
|
|
přijímací zkoušky
čtyřleté gymnázium |
pá - po
|
12. - 15. 4. 2024
|
|
osmileté gymnázium |
út - st
|
16. - 17. 4. 2024 | |
náhradní termín |
po - út
|
29. - 30. 4. 2024
|
dny otevřených dveří
čt
|
23. 11. 2023
|
16:00 - 19:00
|
|
út
|
30. 1. 2024
|
16:00 - 19:00
|
|
úvodní adaptační kurzy
prima | ne - st | 3. - 6. 9. 2023 | Jindřichov u Jablonce n. N. |
1.A | st - so | 6. - 9. 9. 2023 | Jindřichov u Jablonce n. N. |
Týden Elišky Krásnohorské
po - pá | 20. - 24. 11. 2023 |
filmový festival Jeden svět na Ohradní
po - st | 18. - 20. 12. 2023 |
lyžařské kurzy
sekunda | ne - pá | 25. 2. - 1. 3. 2024 | Krkonoše - Pec p. Sněžkou - Pražská bouda |
tercie | ne - pá | 25. 2. - 1. 3. 2024 | Krkonoše - Pec p. Sněžkou - Pražská bouda |
kvinta + 1.A | ne - pá | 25. 2. - 1. 3. 2024 | Rakousko |
maturitní ples
st | 21. 2. 2024 | v Lucerně |
školní kolo SOČ
st | 13. 3. 2024 |
letní kurzy
přírodovědný kurz
|
6.1, 2.A
|
po - pá
|
10. - 16. 6. 2024
|
|
historicko literární kurz
|
6.1, 2.A
|
po - pá
|
10. - 16. 6. 2024 |
|
|
||||
cyklisticko-vodácký kurz Vltava - Lipno
|
7.1, 3.A, 3.B
|
ne - pá
|
9. - 16. 6. 2024
|
|
kurz sportovních her a aktivit
|
7.1, 3.A, 3.B
|
po - pá
|
10. - 16. 6. 2024
|
|
úvodní schůzky pro budoucí ročníky
st | 19. 6. 2024 | od 17:00 |
sportovní dny
vyšší gymnázium | po | 24. 6. 2024 | od 8:00 | na Hamru v Braníku |
nižší gymnázium | út | 25. 6. 2024 | od 8:00 | na Hamru v Braníku |
školní výlety
st - čt | 26. - 27. 6. 2024 |
letní akademie
červen 2024 |