Úspěchy ve školním roce 2018/ 2019

Jsem lepší než Švejk 2019

Tým GEKOMu obsadil 2. místo v 18. ročníku studentského soutěžního kabaretu Jsem lepší než Švejk.

Rozálie Husáková (tercie), Anise Napoleao dos Reis (kvarta), Lenka Sixtová (kvarta) a Markéta Trefná (kvarta) navázaly na tradici předchozích ročníků a odnesly si ze studentského soutěžníjo kabaretu Jsem lepší než Švejk 2. místo za svou scénku Zemská přitažlivost.

Blahopřejeme.

Turnaj mladých fyziků

V úterý 19. 3. 2019 proběhla tři regionální kola Turnaje mladých fyziků v Praze a v Opavě.

Naše družstvo ve složení:

Natálie Klaudie Koscelanská VII.
Tomáš Mašek VII.
Čeněk David VII.
Michal Jelínek VIII.
Daniel Brus VI.

Náhradníci: Jan Gara VIII., Damián Heczko VI.

obsadilo skvělé 2. místopostupuje do ústředního kola v Opavě, kde se utká s týmy  GOH, "Chleba s máslem Vol. 2", MGO a TALNET.

Celému družstvu moc gratulujeme a budeme držet pěsti v celostátním kole.

Obvodní kolo Olympiády v českém jazyce

Lenka Sixtová (kvarta) a Kateřina Žáčková (kvarta) postupují do krajského kola! Více v článku zde.

Obvodní kolo matematické olympiády Z9

Obvodní kolo Matematické olympiády v kategorii Z9 v letošním roce bylo úspěšné. Soutěže se zúčastnilo 49 soutěžících a 31 účastníků bylo úspěšnými řešiteli.

Lenka Sixtová z kvarty obsadila skvělé 1. místo s plným počtem bodů.

Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí do krajského kola.

Vítězství v obvodním kole Konverzační soutěže v NJ

Dne 29. 1. 2019 se na naší škole konalo obvodní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii III.A.

V konkurenci výherců školních kol z ostatních gymnázií Prahy 4 vyhrála studentka septimy TU QUYEN DO a postupuje tak do krajského kola.

Náhradníkem pro krajské kolo se stává druhá v pořadí - Valerie Knesplová ze septimy.

Oběma účastnicím gratulujeme.

POPRASK - plavecké závody

úterý 8. 1. v bazénu ČZU v Suchdole obhájily dívky vyššího gymnázia nádherné 2. místo na celopražských plaveckých závodech. Gratulujume a ceníme si velmi úspěšné reprezentace naší školy. Více v článku zde.

GEKOM mezi MANTINELY

pátek 21. 12. 2018 v Incheba areně na Výstavišti v Holešovicích proběhl 4. ročník školního vánočního turnaje v ledním hokeji. Vyhrál tým složený z pedagogů naší školy. Kompletní výsledky jsou k nalezení v článku zde.

PIškQworky 2018

Dne 9. 11. 2018 se uskutečnilo obvodní kolo soutěže pIšQworky a zůčatnilo se ho 13 týmů.

Na 1. místě se umístilo naše družstvo ve složení:

Jáchym Trajhan (VII), Marek Bubeníček (VII), Ondřej Kujal (VI), Marek Schätz (2.B) a Matěj Skuhravý (VII).

Postupují tedy do krajského kola, kde jim budeme držet palce.

Na 3. místě se potom umístilo další naše družstvo ve složení:

Václav Krňák (3.A), Lukáš Cholenský (VI), Jakub Kirschner (VI), Jan Janáček (VI), Kristián Koliáš (VI)

Všem zúčastněným gratulujeme.

Logická olympiáda

Michal Jelínek z oktávy se letos probojoval v kategorii C (studenti středních škol) z domácího kola do krajského kola, kde obsadil skvělé 11. místo.

Moc gratulujeme.

Florbalový turnaj dívek primy a sekundy

úterý 16. 10. 2018 se dívky primy a sekundy na florbalovém turnaji základních škol Prahy 4 umístily na skvělém 3. místě. Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme ke skvělému výkonu. Více v článku zde.

Sportovní liga SŠ

pondělí 8. 10. chlapci vyššího gymnázia skončili na turnaji ve velkém fotbalu v základní skupině na 5. místě.Více v článku zde.

Turnaj SŠ v malém fotbalu

pondělí 1. 10. chlapcům vyššího gymnázia těsně unikl postup do další fáze soutěže   POPRASKu, ve finále základní skupiny nestačili na tým OA Holešovice. V základní skupině skončili na 2. místě. Akce se konala ve sportovním areálu Pražačka. Více v článku zde.