GEKOM mezi MANTINELY 2023

vánoční hokejový turnaj družstev VG


výsledky


Ve čtvrtek 21. 12. 2023 v Incheba areně v Holešovicích proběhl 8. ročnik vánočního turnaje VG v ledním hokeji, kterého se poprvé v historii zúčastnilo všech 10 tříd vyššího gymnázia. Turnaj ovládli Blančini Rytíři z 3.B, porazili všechna studentská mužstva a na závěr v superpohárovém exhibičním utkání si smlsli na učitelích, jejchž tým nekompromisně rozdrtili a vrátili jim loňskou finalovou porážku i s úroky.

Gratulujeme vítězům, děkujeme všem hokejistům, bruslařům, divákům a organizátorům. Těší nás, že o akci je stále mezi GEKOMáky velký zájem. Jen tak dál.


GEKOM mezi MANTINELY - výsledky final. pavouka 2023

 


důležité infromace před akcí


Ve čtvrtek 21. 12. 2023 v Incheba areně v Holešovicích proběhne 8. ročník školního vánočního turnaje v ledním hokeji. V rámci turnaje bude vyhrazen na kluzišti prostor pro žáky, kteří si chtějí pouze zabruslit. Celou akci financuje Rada rodičů.

Sraz hokejistů je v 8:30, všichni hokejisté budou hrát povinně v helmě, účelu postačí lyžařská helma. Diváci mohou přijít až na 9:00 a mohou si s sebou vzít i brusle a využít střed hřiště k „veřejnému“ bruslení. Turnaj skončí do 12:00, kdy musíme ledovou plochu opustit. V hale je zajištěn provoz půjčovny bruslí, aby bylo možné si za poplatek vypůjčit brusle. Pozor! Hokejku je nutno si pořídit jinde. Dobře se oblékněte, v hale je zima, občerstvení formou bufetu přímo v hale u kluziště je zajištěno.

Celá akce je více společenského než sportovního charakteru, nejdůležitější je se před vánočními svátky nezranit.


24837MTZ.png